Naše CT týmy
Sem vložte podnadpis

 Naše canisterapeutické týmy 

Canisterapeutický tým Angela a Irena

Jméno psa:  A N G  E L A

Plemeno: Italský spinone

Psovod: Irena Kvapilová

Andělka k nám do smečky k Largo a Adře přišla jako dvouletá ze své chovatelské stanice, kam byla vrácena. Andělka je úžasná šikovná a i přes svůj lovecký výcvik ji canisterapie baví-

Má ráda lidi a hlavně děti.

Canisterapeutický tým Adra a Irena

Jméno psa: A D R A

Plemeno: kříženec

Psovod: Irena Kvapilová

Ahoj, jmenuji se Adra. Patřím do smečky s Largo a Angelou. Panička o mně říka, že jsem "čistokrevný vořech". :-)

Poslání canisterapeutického psa mi vyhovuje. Mám strašně ráda lidičky a hlavně děti. A tak se na tu práci už moc těším, stejně tak i na to, že se potkáme.

Canisterapeutický tým Happy a Hana

Jméno psa: H A P P Y

Plemeno: Labradorský retriever

Psovod: Hana Danišová

Ahoj všem, rádi bychom se vám s paničkou ve stručnosti představili. Já jsem černý labrador,Jmenuji se Happy Iron Man Artemis Gold, ale říkají mi Happy (šťastný), což vlastně skoro stále jsem (jak říká panička). 

Budeme se snažit, abychom rozdali co nejvíce lásky, radosti a úsměvů všem lidičkám, ať už starým, malým, s handicapem, nebo jen těm, kteří jsou zvědaví, co canisterapie vlastně je. 

Canisterapeutický tým Largo a Irena

Jméno psa: L A R G O

Plemeno: Velký černý knírač

Psovod: Irena Kvapilová

Ahoj, jmenuji se sice Cita z Libějovického parku, ale panička už měla vymyšlené jméno, než pro mě jela. Takže na mne volají LARGO.

Když jsme chodily na cvičák, na základní kurzy výchovy pejska, tak si naše výcvikářka všimla mé prý klidné povahy a doporučila paničce zkusit canisterapii. 

Strašně nás to s paničkou baví, ale jen toho času kdyby bylo víc. Budeme se na Vás někdy, a někde těšit.

Canisterapeutický tým Angie a Květa


Jméno psa:  A N G I E

Plemeno: Border kolie

Psovod: Květoslava Sedláková

Ahoj jmenuji se Angie a jsem border kolie s PP. Věnuji se stále výcviku rekreačně i agility. Chodila jsem i na výstavy kde jsem si špatně nevedla jen mě to táááák moc nebavilo a panička řekla dost raději budeme dělat něco užitečného co bude bavit obě. Mám doma i druhou paničku která je moc nemocná je na inv.vozíku a má problémy s motorikou jak ruce tak i nohy. Jsem hodně vnímavý pejsek a tak jsem se jí snažila ulehčit, chodím se s ní mazlit, lezu k ní do postýlky a jsem šťastná když mě hladí a hlavně když mi háže balonky mám totiž jak říká panička místo mozku v hlavě tenisák. Ale podávám všechno co se mi hodí ale ty balonky jsou stejně nejlepší. Když jsem se takhle hezky starala o maminku mojí paničky panička usoudila že by jsme to mohli využít i jinde než jen doma. Panička mě přihlásila na 1.canisterapeutické zkoušky které jsem 24.4.2016 úspěšně složila u sdružení Psí srdce. Už se moc těším na to až vyrazíme někam pomáhat a nebo jen rozdat úsměvy. 

Canisterapeutický tým Cerry a Klára


Jméno psa: C E R R Y

Plemeno: Americky stafordsirsky terier

Psovod: Klára Svobodová

Ahoj jmenuju se Create for Future - Stvoren pro budoucnost - panecci mi rika ji Cerry ,,Kery,, nekdy taky ,, Kerýsku, Kvíku, Keryno, Ňuňu atd. Narodil jsem se v Dolni Rozince v chovne stanici Top Tamir, jsem Americky stafordsirsky terier. Kdyz jsem dostatecne vyspel a vyrostl z puberty tak jelikoz miluju deti a celkove vsechny lidi, ma panicka se rozhodla se mnou udelat CS zkousky Nyni uz mam za sebou druhe zkousky a jsem mooooc rad, chodime mezi deti na detske dny , do rodinnych center , skol a skolek a je to paraaadni. Jsem temperamentni, milujici, hraci a vesely pes- ze vseho nejvic mam rad aportovani- tenisaky, klacky - cokoliv co se da hazet Nejradsi davam pusinky vsem a vsemu co se hybe Jako mnamku mi panicka dava piskoty- ty ja moc rad . Do Psiho srdce nas privedl muj bracha Broo s jeho panickou a mou tetou Vercou. Do naseho tymu neodmyslitelne patri i muj panecek Šimon- miluju ho a nekdy ho posloucham vic nez panicku Taaak a ted uz dost o me - neco vam povim i o mem milovanem braskovi.

Canisterapeutický tým Brooklyn a Veronika


Jméno psa: B R O O K L Y N

Plemeno: Americky stafordsirsky terier

Psovod: Veronika Ouhrabková

Jmenuje se Brooklyn Best of Top Tamir mame stejnou maminku - Brooklyn se narodil o 2 roky driv - je mu sest a me jsou ctyri. Memu braskovi rikaji nejcasteji Broo ,, Brů,, nekdy taky ,,Bručí, Brůky,Bručoune a Bobane,, - povahove je braska vetsi klidas nez jsem ja a i tak trosku flegmous nejradsi ze vseho spinka a kdyz nespi tak rad chodi na prochazky, jeho nejvetsi zabavou je behani po louce a hamani jakychkoliv dobrot od lidskych kamaradu Ze vsech her ktere delame s detmi ma nejradsi obkreslovani, jelikoz u toho muze lezet Do Brucounkova tymu, tim padem naseho velkeho tymu patri panicka Verca a panecek Ales. Jeeee a jeste jsem vam nerekl ze moje panicka se jmenuje Klara Nas tym jezdi i za detmi do skoly a skolky pro sluchove postizene pak se take ucastnime psich taboru, vystav, srazu a taaaaak daaaal . Tesime se vsichni na dalsi Canisterapeuticke a ostatni prilezitosti kdy budeme moct vsem kolem sebe delat jen a jen radost. Dekujemeeeeee za vse o.s. Psi srdceCanisterapeutický tým Aruf a Jirka


Jméno psa: ARUF Canini Corde

Plemeno: Italský Spinone

Psovod: Jiří Holub

Patřím do smečky s Largo, Adrou a maminkou Andělkou. Doma o mě říkají, že jsem takové třeštiprdlo. Jsem hodně mazlivý a hrozně rád aportuji cokoli. Mám moc rád lidi a se všemi se musím pomazlit.

Canisterapeutický tým Agnes a Eliška


Jméno psa: A G N E S Ginger Danger

 

Plemeno: Maďarský krátkosrstý ohař

Psovod: Eliška Pavlíková


-text bude doplněn


Canisterapeutický tým Daisy a Eliška


Jméno psa: D A I S Y z Dvourku Čamourku

Plemeno: Gordonsetr

Psovod: Eliška Pavlíková


-text bude doplněnCanisterapeutický tým Bella a Irča


Jméno psa: Bella

Plemeno: AST (Americký Stafordšírský Terier)

Psovod: Irena Švorcová


-text bude doplněnCanisterapeutický tým Cyr a Iva


Jméno psa: CYRANO Čarovné srdce

Plemeno: Italský Spinone

Psovod: Iva Červená

-text bude doplněn

DALŠÍ BUDOU PRŮBĚŽNĚ DOPLNĚNI